Masz pytanie?

Najpopularniejsze perfumy.

2017-04-25 15:05

 

Najpopularniejsze perfumy Damskie

1. Najczęściej wybieranym zapachem w ciągu ostatniego roku, wśród perfum damskich była Euphoria od Calvina Kleina. Tą popularność zawdzięcza niezwykle świeżym i lekko egzotycznym zapachom, pobudzającym zmysły każdej kobiety.

2. Kolejnym zapachem, wybieranym równie często były perfumy Armani Si. Aromat orzeźwiający, elegancki i niepowtarzalnie kobiecy.

3. Na trzecim miejscu znalazły się perfumy  Chanel No5. Legendarny perfum, podkreślający elegancję i wyrafinowanie. Symbol kobiecego uroku.

4. Kolejnym z najczęściej wybieranych zapachów damskich jest Light Blue od Dolce & Gabbana, którego kwiatowo-owocowa kompozycja jest ,,ukłonem w stronę kobiecego piękna"

5. Na piątym miejscu znalazł się znany i ceniony na całym świecie Calvin Klein z perfumami o nazwie Eternity, nadającymi każdej kobiecie poczucie świeżości i zmysłowości. Aromat klasyczny i ponadczasowy.

 

Najpopularniejsze perfumy Męskie

1. Na pierwszym miejscu wśród męskich zapachów, najczęściej wybieranym produktem był Armani Acqua Di Gio. Niezaprzeczalny klasyk, który skradł serce niejednej kobiety. Tak właśnie w skrócie można opisać ten niestarzejący się zapach o świeżej, delikatnej kompozycji.

2. Na drugim miejscu znalazły się perfumy Davidoff Cool Water, zapach, który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Ceniony przede wszystkim za orzeźwiający, unikalny aromat.

3. Trzecie miejsce w TOP 5 męskich zapachów należy do perfum Dior Fahrenheit. Ten produkt, pod względem zapachu jest wyjątkowy. Aromat dla mężczyzny, który odkrył swoją wewnętrzną harmonię, swoją prawdę, która otwiera mu bramy do świata wzbogaconego o własne emocje i siłę ducha. 

4. Kolejnym z najczęściej wybieranych zapachów jest Kenzo Homme. Zapach pełen niesamowitych kontrastów, którymi zmysły każdego mężczyzny będą rozkoszowały już od pierwszego kontaktu.

5. Na piątym miejscu znajduje się Versace Eros. Perfumy z kategorii drzewnej, powstałe przy połączeniu takich nut jak: cytryna, mięta, zielone jabłko, fasolka tonka, geranium, ambroksan

 

 

Podsumowując, klienci  w przeważającej liczbie stawiali na perfumy świeże i orzeźwiające, odpowiednie na każdą okazję. Warto jednak niekiedy nie zwracać uwagi na panujące trendy i poświęcić chwilę czasu, aby znaleźć coś odpowiedniego tylko dla siebie. 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com