Masz pytanie?

Perfumy na prezent.

2017-02-28 18:13

W jaki sposób wybrać perfumy na prezent ?

 

Perfumy, należą do jednych z najpopularniejszych rodzajów prezentów/podarunków. Dzieje się tak ze względu na to, że niosą ze sobą odrobinę luksusu. Wiele z nas posiada znajomych, członków rodziny, którzy bardzo dobrze znają nasz gust perfumeryjny i podarują nam dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Niestety dzieje się również tak, iż niekiedy złym wyborem można ,,strzelić sobie w stopę''. Zakup perfum w ciemno, to przeważnie ryzykowne posunięcie, natomiast dokonany prawidłowo, może się okazać bardzo miłym zaskoczeniem.

 

Jeśli nie jesteś na 100% pewna, czy ta osoba posiadała kiedykolwiek dany zapach -  nie kupuj go !

Największą strefę swobodnego wyboru tworzą bestsellery, ponieważ najpopularniejsze zapachy - są popularne nie bez powodu.  Przeważnie są to kompozycje owocowe, kwiatowe, szyprowe, na bazie transparentnych piżm czy też drewna.

 

Do listy najpopularniejszych produktów perfumeryjnych należą:

 

Dior J’adore

Hugo Boss Boss Nuit

Chanel No5

Chloe Chloe

Lancome La Vie Est Belle

YSL Black Opium

Cacharel Amor, Amor

Armani Si 

DKNY Be Delicious

 

 

Gdybyśmy mieli doradzić 'najbezpieczniejsze perfumy' stawialibyśmy na zapach, sprzedający się najlepiej w sklepie APAR perfume, którym jest odpowiednik Boss Nuit - perfumy z grupy kwiatowo-drzewnej.

Jeżeli otrzymałaś kiedyś zapach, którego nie znałaś lub planujesz zakup prezentu w ciemno -  koniecznie skontaktuj się z nami i zasięgnij porady.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com